wplivechat - en to et translation catalogue (440 entries)

en:  with the Pro add-on of WP Live Chat Support
et: Koos WP Live Chat Support Pro lisaga, sa saad

en: %s (%s) wants to chat with you. <br /><br />Log in: %s
et: %s (%s) tahab vestelda. <br /><br /> Logi sisse:%s

en: (once off payment).
et: (ühekordne tasu).

en: A new chat has been received. Please go the 'Live Chat' page to accept the chat
et: Uus vestlus vastu võetud. Palun minge lehele 'Live Chat' ja kinnitage selle vastuvõtt.

en: A user's Name and Email Address will be used by default if they are logged in.
et: Kasutaja Nime ja E-posti aadressi kasutatakse vaikimisi kui nad on sisse loginud.

en: A valid API key means that you will be able to get the latest version of the plugin as and when it is released, as well as get access to support should you require it.
et: Kehtiv API võti tähendab, et saate viimase versiooni sellest pluginast kui see on väljastatud ning teile võimaldatakse ka kasutajatugi.

en: API Key
et: API võti

en: API Keys
et: API võtmed

en: API Response Codes
et: Kiirvastused

en: Accept Chat
et: Nõustu vestlusega

en: Action
et: Tegevus

en: Actions
et: Tegevus

en: Active
et: Aktiivne

en: Active Chats
et: Aktiivsed vestlused

en: Add Agent
et: Lisa agent

en: Add New
et: Lisa uus Agent

en: Add New Agent
et: Lisa uus Agent

en: Add New Quick Response
et: Lisa uus kiirvastus

en: Add Quick Responses to your Live Chat
et: Lisa Kiirvastuseid Live vestlusele

en: Add a Survey to your live chat box
et: Lisa Kiirvastuseid Live vestlusele

en: Add as many agents as you need with the
et: Lisa niipalju agente kui sul vaja on koos

en: Add unlimited agents
et: Lisada lõpmatult uusi agente

en: Add-ons
et: Lisad

en: Admin has closed and ended the chat
et: Administraator sulges ja lõpetas selle vestluse

en: Administrator
et: Administraator

en: Advanced Info
et: Täpsem info

en: Advanced settings
et: Täpsem info

en: After chat
et: Alusta vestlust

en: Agent Statistics
et: Statistika

en: Agent(s) online
et: Agente võrgus:

en: Agents
et: Agente

en: Alert me via email as soon as someone wants to chat
et: Teavitage mind kui keegi soovib minuga vestelda (Online-i ajal)

en: Alert me via email as soon as someone wants to chat (while online only)
et: Teavitage mind kui keegi soovib minuga vestelda (Online-i ajal)

en: Alert: Someone wants to chat with you on
et: Teavitus: Keegi soovib Sinuga vestelda

en: All
et: Kõik

en: All Quick Responses
et: Kõik kiirvastused

en: All messages will be encrypted when being sent to and from the user and agent.
et: Kõik Teie ja agendi vahelised sõnumid krüpteeritakse.

en: Allow any user to make themselves a chat agent
et: Lubage igal kasutajal ennast vestluse agendiks teha

en: Allows users to rate the chat experience with an agent.
et: Lubage igal kasutajal ennast vestluse agendiks teha

en: Already installed
et: Juba paigaldatud

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.</p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Try again</a>
et: Ootamatu HTTP tõrge API päringu ajal. </p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Proovi uuesti</a>

en: An account has been created for you while purchasing the plugin. If you have lost your password, please reset it
et: Ostuprotsessi ajal loodi Teie jaoks konto. Kui olete oma parooli kaotanud, palun lähtestage see.

en: An unknown error occurred
et: Tekkis teadmata viga

en: Answer chats directly from your mobile phone or desktop with our mobile app and desktop client
et: Vasta vestlustele otse enda mobiilist või arvutist koos Mobiilse ja Desktop programmiga

en: App
et: Programm

en: Assign Quick Response
et: Seadista kiirvastus

en: Attempting to open the chat window... Please be patient.
et: Proovin avada vestluse aken... Varuge kannatust.

en: Author
et: Autor

en: Auto Pop-up
et: Automaatne avamine

en: Blocked Visitors
et: Blokeeritud kasutajad

en: Blocked Visitors - Based on IP Address
et: Blokeeritud külastajad - IP aadressi põhiselt

en: Blocking a user's IP Address here will hide the chat window from them, preventing them from chatting with you. Each IP Address must be on a new line
et: Kasutaja IP aadressi blokeerimine peidab nendel Vestluse akna, mis ei võimalda nendel sinuga vestlust alustada. Iga IP aadress peab olema uuel real

en: Both
et: Mõlemad

en: Bottom left
et: Vasakul all

en: Bottom right
et: Paremal all

en: Browser:
et: Brauser:

en: Buy the Pro add-on now (once off payment).
et: Osta Initiate Chats Extension kohe(ühekordne tasu).

en: Buy the Pro add-on now.
et: Pro lisa

en: By checking this, only users that are logged in will be able to chat with you.
et: Selle valiku aktiivseks tegemisel saavad ainult sisselogitud kasutajad sinuga vestelda.

en: Can I use this plugin on my multi-site?
et: Kas ma saan kasutada seda pluginat multi-site tüüpi lehel?

en: Chat Active
et: Vestlus aktiivne

en: Chat Agent
et: Vestluse Agent

en: Chat Agent Online
et: Vestluse Agent on võrgus

en: Chat Agents
et: Vestluse agendid

en: Chat Agents Online
et: Agente võrgus:

en: Chat Box
et: Vestluse aken

en: Chat Dashboard
et: Vestluse töölaud

en: Chat Deleted
et: Vestlus on aktiivne

en: Chat Encryption
et: Vestluse krüpteering

en: Chat Ended - User still browsing
et: Vestlus lõpetatud - kasutaja sirvib endiselt veebilehte

en: Chat Experience Ratings
et: Vestluse rahulolu reiting

en: Chat ID
et: Vestluse ID

en: Chat Window Settings
et: Vestluse akna seadistused

en: Chat answered by another agent
et: Sellele vestlusele on juba teise agendi poolt vastatud.

en: Chat box alignment
et: Vestluse akna joondus

en: Chat box fill color
et: Vestluse akna värv

en: Chat box font color
et: Vestluse akna tekstide värv

en: Chat delay (seconds)
et: Vestluse viivitus (sekundites)

en: Chat enabled
et: Vestlus on aktiivne

en: Chat ended
et: Vestlus on aktiivne

en: Chat functionality has been paused.
et: Vestluse funktsionaalsus on hetkel peatatud.

en: Chat has been answered by another agent
et: Sellele vestlusele on juba teise agendi poolt vastatud.

en: Chat initiated on:
et: Vestlus alustati:

en: Chat notifications
et: Vestluse teavitused

en: Chat notifications will start appearing once visitors send a request.
et: Vestluse teavitused hakkavad ilmuma hetkest kui külastajad saadavad päringu.

en: Chat offline. Leave a message
et: Vestlus toimub offline'is. Jätke palun oma sõnum

en: Chat statistics
et: Statistika

en: Chat with
et: Ava veslus

en: Chat with us
et: Vestelge meiega

en: Checking this will allow any of your users to make themselves a chat agent when editing their profile.
et: Selle sisselülitamisel on võimalik igal kasutajal ennast vestluse agendiks teha kui nad oma profiili muudavad.

en: Checking this will allow you to change your status to Online or Offline on the Live Chat page.
et: Tehes selle valiku aktiivseks, saate muuta Online ja Offline staatust Live-Chat lehel.

en: Choose
et: Valige teema

en: Choose a theme
et: Valige teema

en: Choose an animation
et: Vali animatsioon

en: Choose when I want to be online
et: Valik, millal ma tahan olla võrgus.

en: Cloud Server
et: Pilve server

en: Common issues:
et: Sagedasti esinevad tõrked:

en: Congratulations
et: Palju õnne

en: Connecting you to a sales person. Please be patient.
et: Teid ühendatakse müügiagendiga. Palun olge kannatlik.

en: Connecting. Please be patient...
et: Ühendame. Palume kannatust

en: Contact us
et: Võta meiega ühendust

en: Content Replacement
et: Sisestusvälja asendustekst

en: Contributor
et: Kaasautor

en: Create and send newsletters, automatic post notifications and autoresponders that are modern and beautiful with Nifty Newsletters.
et: Loo ja saada uudiskirja, automaatseid postitusteavitusi ja automaatseid teavitusi, mis on modernsed ja ilusad. Kõike seda Nifty Newsletter pluginaga.

en: Current Users that are Chat Agents
et: Praegused kasutajad, kes on Vestluse Agendid.

en: Custom. Enter Colour Values Below
et: Erilahendus. Sisesta värvivalikud allpool

en: Data
et: Andmed

en: Date
et: Kuupäev

en: Dear Pro User
et: Hea Pro versiooni kasutaja

en: Delete
et: Kustutatud

en: Delete History
et: Kustuta ajalugu

en: Delete Message
et: Offline sõnumid

en: Disable this to enable anonymity for your visitors
et: Lülitage see välja, et teha kõik külastajad anonüümseteks.

en: Disable this to mute the sound that is played when a new chat message is received
et: Lülitage see välja, et vaigistada heli, mis mängitakse uue sõnumi saabumisel

en: Disabling this will mean that the Chat Box will not be displayed on mobile devices. (Smartphones and Tablets)
et: Selle valiku välja lülitamisel ei kuvata Vestluse akent mobiilsetel seadmetel. (Nutitelefonid ja tahvelarvutid)

en: Display name and avatar in chat
et: Kuvage nimi ja avatar vestluses

en: Display the agent and user name above each message in the chat window.
et: Kuvage agent ja kasutaja andmed pärast iga sõnumit.

en: Do I have to be logged into the dashboard to chat with visitors?
et: Kas ma pean olema sisse logitud, et vestelda külalistega?

en: Do not allow users to send offline messages
et: Ära luba kasutajatel offline sõnumeid saata

en: Do not show the chat window on the following pages. Leave blank to show on all. (Use comma-separated Page ID's)
et: Ärge kuvage vestluse akent järgmistel lehtedel. Jätke tühjaks, et näidata kõigil. (Kasutage ID'de eraldamiseks koma)

en: Do you have a mobile app?
et: Kas Teil on mobiilirakendus?

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Documentation:
et: Dokumentatsioon

en: Download Chat History
et: Lae alla vestluste ajalugu

en: Edit
et: Toimetaja

en: Edit Quick Response
et: Muuda kiirvastust

en: Editor
et: Toimetaja

en: Email
et: E-post

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Email address where offline messages are delivered to. Use comma separated email addresses to send to more than one email address
et: E-posti aadress, kuhu offline sõnumid toimetatakse. Kasuta aadresside eraldamiseks koma, et saata rohkem kui ühele aadressile

en: Enable Encryption
et: Lülita krüpteering sisse

en: Enable Experience Ratings
et: Vestluse rahulolu reiting

en: Enable On Mobile Devices
et: Aktiveeri mobiilsed seadmed

en: Enable mobile and desktop app
et: Lülitage sisse Mobiilne ja Desktop programm

en: Encryption
et: Krüpteering

en: End chat
et: Peata vestlus

en: Enter each IP Address you would like to block on a new line
et: Sisesta blokeerida soovitav IP aadress eraldi uuele reale

en: Exclude chat from 'Archive' pages:
et: Ärge kuvage vestluse akent järgmistel lehtedel:

en: Exclude chat from 'Home' page:
et: Ärge kuvage vestluse akent järgmistel lehtedel:

en: Exclude chat window on the following pages
et: Ärge kuvage vestluse akent järgmistel lehtedel:

en: Exclude chat window on the following pages:
et: Ärge kuvage vestluse akent järgmistel lehtedel:

en: Expand the chat box automatically (prompts the user to enter their name and email address).
et: Laienda vestluse akent automaatselt(palub kasutajal sisestada nimi ja e-posti aadress).

en: Experience Rating
et: Vestluse rahulolu reiting

en: Experiencing issues?
et: Esineb tõrkeid?

en: Extensions
et: Laiendused

en: Fade In
et: Fade In(tuhmuv animatsioon)

en: Feedback
et: Tagasiside

en: Find out more.
et: Loe rohkem.

en: First Section Text
et: Esimese sektsiooni tekst

en: For:
et: Mille jaoks:

en: Free
et: Tasuta!

en: Free version
et: Tasuta versioon

en: Friend recommendation
et: Sõbra soovitusel

en: From
et: Kellelt

en: General Settings
et: Üldised seadistused

en: Get Pro Add-on to accept more chats
et: Lae alla Pro laiendus et võtta vastu rohkem vestlusi

en: Get more add-ons
et: Lae alla rohkem lisasid

en: Get this Plugin
et: Lae alla see Plugin

en: Get this extension
et: Lae alla see laiendus

en: Getting started? Read through some of these articles to help you along your way.
et: Alles alustate? Tutvu mõne meie artikliga, mis aitab sul järje peale saada.

en: Goal Name
et: Teie Nimi

en: Goal Statistics
et: Statistika

en: Goal has been edited.
et: Vestlus on lõppenud

en: Google or other search Engine
et: Google või mõni teine otsingumootor

en: Guest
et: Külaline

en: Hello. Please input your details so that I may help you.
et: Tere! Palun sisestage enda kontaktandmed, et saaksime Teid aidata.

en: Hide
et: Peida

en: Hide Chat
et: Peida vestlus

en: Hides chat for 24hrs when user clicks X
et: Peidab vestluse 24 tunniks kui kasutaja vajutab X

en: History
et: Ajalugu

en: Host
et: Hosti server

en: How did you find us?
et: Kuidas Sa meid leidsid?

en: How do I check for JavaScript errors on my site?
et: Kuidas ma kontrollin Javascripti erroreid oma saidil?

en: How do I disable APC Object Cache?
et: Kuidas ma lülitan välja APC Object Cache-i?

en: How long it takes for your chat window to pop up
et: Kui kaua võtab aega, et vestluse aken nähtavale ilmub

en: I'm not getting any notifications of a new chat
et: Ma ei saa kätte teavitusi, et mul on uus vestlus

en: I'm using a localization plugin
et: Ma kasutan lokaliseeritud plugin-at

en: IP Address not recorded
et: IP aadressi ei salvestatud

en: IP Address:
et: IP Aadress:

en: If there are no chat agents online, the chat will show as offline
et: Kui vestluse agente ei ole võrgus, siis vestlus näitab ennast võrgust väljas olevana.

en: If you are having difficulty updating the plugin, please contact
et: Kui Teil esineb tõrkeid plugina uuendamisega, palun kontakteeruge

en: If you feel you are getting this message in error, please try refreshing the page.
et: Kui Teil on tunne, et saate selle sõnumi veateatena, siis palun taaslaadige leht.

en: Include chat window on the following pages
et: Lisage vestluse aken järgmistele lehtedele:

en: Include chat window on the following pages:
et: Lisage vestluse aken järgmistele lehtedele:

en: Incoming Chat
et: Sissetulev vestlust

en: Incoming chat from %s (%s) on %s
et: Sissetulev vestlus %s (%s) %s

en: Incoming chat ring tone
et: Sissetulev vestlust

en: Initiate Chat
et: Alustage vestlust

en: Initiate Chats
et: Alustage vestlusi

en: Input Field Replacement Text
et: Sisestusvälja asendustekst

en: Intro Text
et: Sissejuhatav tekst

en: Invalid
et: Kehtetu

en: Iterations
et: Küsimusi?

en: Leave a message
et: Vestlus toimub offline'is. Jätke palun oma sõnum

en: Left
et: Vasakul

en: Linked Domains
et: Seotud domeenid

en: Live Chat
et: Live vestlus

en: Log in
et: Logi sisse

en: Main Settings
et: Peamised seadistused

en: Make this user a chat agent
et: Tee sellest kasutajat vestluse agent

en: Manage this extension
et: Halda seda laiendust

en: Message
et: Sõnum

en: Messages only show when I refresh the chat window
et: Sõnumid on näha ainult siis kui ma värskendan brauseri akent.

en: Minimum System Requirements
et: Minimaalsed süsteemi nõuded

en: Missed Chats
et: Vastamata vestlused

en: Mobile & Desktop App
et: Mobiilne ja Desktop programm

en: Mobile and Desktop App
et: Mobiilne ja Desktop programm

en: Mobile and Desktop App Settings
et: Mobiilne ja Desktop programmi seadistused

en: Multiple Chats
et: Mitmed vestlused

en: Name
et: Nimi

en: Name
et: Nimi

en: New
et: Uus

en: New Quick Response
et: Uus kiirvastus

en: New chat received
et: Uus vestlus vastu võetud

en: No
et: Ei

en: No Animation
et: Animatsioon puudub

en: No Quick Responses found
et: Kiirvastuseid ei leitud

en: No Quick Responses found in the Trash
et: Prügikastist kiirvastuseid ei leitud

en: No chat sessions available at the moment
et: Hetkel ei ole vestlusi saadaval

en: No chats available at the moment
et: Hetkel ei ole vestlusi saadaval

en: No data available yet...
et: Hetkel ei ole vestlusi saadaval

en: No visitors on-line at the moment
et: Hetkel ei ole ühtegi külastajat lehel

en: Offline Chat Box Title
et: Offline vestluse akna pealkiri

en: Offline Messages
et: Offline sõnumid

en: Offline Text Fields
et: Offline tekstide väljad

en: Once enabled, all messages sent will be encrypted. This cannot be undone.
et: Sisselülitatuna kõik sõnumid krüpteeritakse. Seda ei saa hiljem muuta.

en: Online
et: Võrgus

en: Only chat agents can accept chats
et: Hetkel on vestlused väljalülitatud

en: Only show the chat window to users that are logged in
et: Näita vestluse akend ainult kasutajatele, kes on sisse logitud

en: Open Chat
et: Ava veslus

en: Open Chat Window
et: Ava vestluse aken

en: Open chat window via
et: Ava vestluse aken

en: Option
et: Tegevus

en: Origin
et: Päritolu

en: Other
et: Muu

en: Other text
et: Teine tekst

en: Paid
et: Tasuline

en: Password
et: Parool

en: Picture
et: Pilt

en: Play a sound when a new message is received
et: Mängi heli kui uus sõnum on kättesaadud.

en: Please Explain
et: Palun selgita lähemalt

en: Please click 'Start Chat' to initiate a chat with an agent
et: Palun vajutage "Alusta vestlust", et meiega vestelda.

en: Please click \'Start Chat\' to initiate a chat with an agent
et: Palun vajutage \'Alusta vestlust\' et alustada vestlust agendiga

en: Please contact the administrator of this website to change this.
et: Palun kontakteeruga lehe administraatoriga, et seda muudatust teha.

en: Please enter a valid API key on the 'Live Chat' -> 'Settings' page. Failing to do this will result in you no longer receiving updates for this plugin.
et: Palun sisestage kehtiv API võti 'Live Chat' -> 'Seadistused' lehel. Kui see ei õnnestu, ei uuendata enam Teie plugina versiooni.

en: Please enter your verified API key in the <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">API Keys page</a> to activate the cloud based functionality.
et: Palun sisestage verifitseeritud API võti, <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">API Keys lehele</a>, et aktiveerida pilveserveri põhine funktsionaalsus.

en: Please note: Chat messages will only be encrypted and decreypted if you have inserted your WP Live Chat Support Pro API Key on the <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">API Keys page</a>.
et: Teavitus: Vestluste sõnumid krüpteeritakse ja dekrüpteeritakse juhul kui olete sisestanud WP Live Chat Support- krüpteerimise API võtme <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">API Keys lehel</a>.

en: Please note: This window must be open in order to receive new chat notifications.
et: Tähelepanu: See aken peab olema avatud, et võtta vastu uusi vestluse teavitusi.

en: Please update to the latest version of WP Live Chat Support Pro
et: Palun uuendage enda WP Chat Support Pro versiooni

en: Please update to the latest version of WP Live Chat Support Pro to start recording any offline messages.
et: Palun uuenda WP Live Chat Support Pro versiooni, ühenduseta sõnumite salvestamiseks.

en: Powered By WP Live Chat Support
et: WP Live Chat Tugi

en: Premium Extension API Keys
et: Preemium laiendus API võtmed

en: Press ENTER to send your message
et: Vajutage klaviatuuril "Enter", et saata sõnumit

en: Previous
et: Eelmine

en: Price:
et: Hind:

en: Pro Add-on
et: Pro lisas

en: Pro add-on
et: Pro lisa

en: Pro version
et: Pro versioon

en: Pro version only
et: Ainult Pro versioon

en: Pro version.
et: Pro versioon

en: Questions?
et: Küsimusi?

en: Quick Response
et: Kiirvastus

en: Quick Responses
et: Kiirvastused

en: Quick Responses for WP Live Chat Support Pro
et: Kiirvastused WP Live Chat Support Pro jaoks

en: Reactivate Chat Section Text
et: Aktiveeri Vestluse sektsiooni tekst

en: Reactivating your previous chat...
et: Taastame Teie viimatist vestlust

en: Recomended Size 250px x 40px
et: Soovitatud Suurus 250px x 40px

en: Recomended Size 40px x 40px
et: Soovitatud Suurus 40px x 40px

en: Recomended Size 60px x 60px
et: Soovitatud Suurus 40px x 40px

en: Record a visitor's IP Address
et: Salvesta külastaja IP aadress.

en: Reduce the resources required by your server - use our cloud server to host your chats.
et: Vähenda oma serveri ressursse - kasuta meie pilvepõhist hostimis teenust kõikide oma vestluste jaoks.

en: Relevant Extensions
et: Olulised laiendused

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Image
et: Eemalda pilt

en: Remove Logo
et: Eemalda Logo

en: Require Name And Email
et: Nimi ja E-post on nõutavad

en: Returning
et: Naasev

en: Right
et: Paremal

en: Save Settings
et: Salvesta seadistused

en: Search Quick Responses
et: Otsi kiirvastuseid

en: Search Term
et: Otsingutermin

en: Second Section Text
et: Teise sektsiooni tekst

en: Select
et: Vali

en: Send
et: Saada

en: Send Feedback
et: Saada Tagasiside

en: Send message
et: Saada sõnum

en: Sending Method
et: Saatmise meetod

en: Sending message...
et: Saadan sõnumit...

en: Settings
et: Seaded

en: Should you wish to add a user that has a role less than 'Author', please go to the <a href='./users.php'>Users</a> page, select the relevant user, click Edit and scroll to the bottom of the page and enable the 'Chat Agent' checkbox.
et: Kui te soovite lisada kasutajat, kelle kasutajaõigused on väiksemad kui Toimetaja omad, minge <a href='./users.php'>Kasutajad</a> lehel ja tehke aktiivseks kõnealune kasutaja, seejärel vajutage Muuda ja minge lehekülje lõppu ning tehke "Vestluse agent" kast aktiivseks.

en: Show the chat window on the following pages. Leave blank to show on all. (Use comma-separated Page ID's)
et: Näidake vestluse aken järgnevatel lehtedel. Jätke tühjaks, et näidata kõigil. (Kasutage ID'de eraldamiseks koma)

en: Site Info
et: Lehekülje info

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Slide From The Side
et: Slaid küljelt

en: Slide Up
et: Slaid üles

en: Someone wants to chat with you on your website
et: Keegi soovib Sinuga vestelda läbi sinu kodulehe

en: Start Chat
et: Alusta vestlust

en: Start Live Chat
et: Alusta Live vestlust

en: Start chat
et: Alusta vestlust

en: Start live chat
et: Alusta reaalaja vestlust

en: Status
et: Olek

en: Status:
et: Olek

en: Still need help? Use one of these links below.
et: Ikka vajad abi? Kasuta selleks mõnda linki allpool.

en: Styling
et: Väljanägemine

en: Submit
et: Saada

en: Subscriber
et: Liituja

en: Suggested Plugins
et: Soovitatavad Pluginad

en: Support
et: Tugi

en: Support desk
et: Tugi

en: Thank You for your feedback!
et: Aitäh tagasiside eest!

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">WP Live Chat Support</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
et: Aitäh, et kasutasite <a href="%1$s" target="_blank">WP Live Chat Support</a> pluginat. Palun andke meile <a href="%2$s" target="_blank">oma hinnang </a><a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a> lehel.

en: Thank you for your feedback. We will be in touch soon
et: Aitäh tagasiside eest! Me võtame Teiega ühendust

en: Thank you for your message. We will be in contact soon.
et: Täname sõnumi eest. Kontakteerume Teiega peatselt.

en: The chat box doesnt show up
et: Vestluse aken on peidus.

en: The chat has been ended
et: Vestlus on lõppenud

en: The chat window disappears when I logout or go offline
et: Vestluse aken kaob ära kui ma login välja või lähen võrgust välja.

en: The chat window never goes offline
et: Vestluse aken ei lähe kunagi võrgust välja

en: The chat window will be hidden when it is offline. Users will not be able to send offline messages to you
et: Vestluse aken on peidetud kui see on Offline-is. Kasutajad ei saa sulle offline sõnumeid jätta.

en: The easiest to use Help Desk & Support Ticket plugin. Create a support help desk quickly and easily with Sola Support Tickets.
et: Kiireim viis kasutada Help Desk & Support Ticket pluginat. Loo Support help desk kiirelt ja hõlpsalt koos Sola Support Ticketsi-ga.

en: The live chat box has automatically been enabled on your website.
et: Live vestlus on automaatselt Teie lehel aktiveeritud.

en: The most popular live chat plugin!
et: Kõige populaarsem live chat plugin!

en: Theme 1
et: Teema 1

en: Theme 2
et: Teema 2

en: Theme 3
et: Teema 3

en: Theme 4
et: Teema 4

en: Theme 5
et: Teema 5

en: Theme 6
et: Teema 6

en: There is No Answer. Please Try Again Later
et: Vastust ei tulnud. Palun proovige hiljem uuesti.

en: There was a problem sending your feedback. Please log your feedback on
et: Ilmnes probleem teie tagasiside saatmisel. Palun logige oma tagasiside

en: This API key is
et: See API võti on

en: This chat has already been answered by another agent.
et: Sellele vestlusele on juba teise agendi poolt vastatud.

en: This chat has already been answered. Please close the chat window
et: Sellele vestlusele on juba vastatud. Palun sulgege vestluse aken

en: This chat is active
et: See vestlus on aktiivne

en: This is the text that will show in place of the Name And Email fields
et: Seda teksti näidetakse Nime ja E-posti väljade asendustekstina

en: This option is only available in the
et: See valik on saadaval ainult

en: This text is shown above the user chat input field
et: Seda teksti kuvatakse kasutaja sisestusvälja kohal

en: Time
et: Aeg

en: Timestamp
et: Ajatempel

en: To find and manage your premium API keys, please visit your <a target='_BLANK' href='https://wp-livechat.com/my-account/'>my account</a> page.
et: Selleks, et leida ja seadistada enda preemium API võtmeid, palun külastage <a target='_BLANK' href='http://wp-livechat.com/my-account/'>minu konto</a> lehte.

en: Total Agents
et: Vestluse agendid

en: Total Chats
et: Alusta vestlust

en: Total Conversions
et: Pro versioon

en: Total number of chats received
et: Uus vestlus vastu võetud

en: Trigger has been edited.
et: Vestlus on lõppenud

en: Troubleshooting
et: Veahaldus

en: Type
et: Tüüp

en: Upload Image
et: Laadige üles pilt

en: Upload Logo
et: Lae üles logo

en: Use Logged In User Details
et: Kasuta sisse logitud kasutaja andmeid

en: Use our server to host your chat server.
et: Kasutage meie serverit, et host-ida enda vestlusi.

en: User Experience Ratings
et: Vestluse rahulolu reiting

en: User chat welcome
et: Kasutaja vestluse tervitustekst

en: User has maximized the chat window
et: Kasutaja on teinud aktiivseks vestluse akna

en: User has minimized the chat window
et: Kasutaja on minimiseerinud vestluse akna

en: User has opened the chat window
et: Kasutaja on avanud vestluse akna

en: User is browsing but doesn't want to chat
et: Kasutaja sirvib veebilehte aga ei soovi vestelda

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Users will have to enter their Name and Email Address when starting a chat
et: Kasutajad peavad sisestama enda Nime ja E-posti aadressi kui soovivad alustada vestlust

en: Valid
et: Kehtiv

en: Value Per Conversion
et: Pro versioon

en: Verify
et: Verifitseeri

en: Version 5.0.1
et: Versioon 5.0.1

en: Version 6
et: Versioon 6

en: Via WP Live Chat Support
et: Läbi WP Live Chat Support-i

en: View Chat History
et: Vaata vestluste ajalugu

en: View Quick Responses
et: Vaata kiirvastuseid

en: Visit our troubleshooting section.
et: Külastage meie veahalduse sektsiooni

en: Visitor
et: Külastaja

en: Visitors on site
et: Külastajaid lehel

en: Visitors online
et: Külastajaid lehel

en: WP Live Chat History
et: WP Live Chat ajalugu

en: WP Live Chat Missed Chats
et: WP Live Chat vastamata vestlused

en: WP Live Chat Offline Messages
et: WP Live Chat Offline sõnumid

en: WP Live Chat Support
et: WP Live Chat Tugi

en: WP Live Chat Support  has a diverse and wide range of features which may, from time to time, run into conflicts with the thousands of themes and other plugins on the market.
et: WP Live Chat Support-il on mitmekülgne ja laialdane valik funktsioone, mis võivad aeg-ajalt konfliktidesse sattuda tuhandete teemadega, mis turul pakutakse.

en: WP Live Chat Support - Offline Message from
et: WP Live Chat Tugi - Offline sõnum:

en: WP Live Chat Support Feedback
et: Läbi WP Live Chat Tagasiside

en: WP Live Chat Support Pro
et: WP Live Chat Tugi

en: WP Live Chat Support ROI Goals
et: WP Live Chat Tugi

en: WP Live Chat Support Reporting
et: WP Live Chat Support Seadistused

en: WP Live Chat Support Settings
et: WP Live Chat Support Seadistused

en: WP Live Chat Support Triggers
et: WP Live Chat Support Seadistused

en: WP Live Chat Support is a product of
et: WP Live Chat Support on toode

en: WPLC: Safe mode is enabled on this server. You may experience issues while using WP Live Chat Support as a result of this. Please contact your host to get safe mode disabled.
et: WPLC: Safe mode on selles serveris lubatud. Kasutades WP Live Chat Support kasutamisest tulenevalt võivad ilmneda probleemid. Võtke ühendust oma host-võõrustajada, et saada turvarežiim välja lülitatud.

en: WPLC: set_time_limit() is not enabled on this server. You may experience issues while using WP Live Chat Support as a result of this. Please get in contact your host to get this function enabled.
et: WPLC: set_time_limit() pole selles serveris lubatud. Kasutades WP Live Chat Support, võivad ilmneda probleemid. Palun võta meiega ühendust teie Host-võõrustajada, et saada see funktsioon aktiivseks.

en: We are currently offline. Please leave a message and we'll get back to you shortly.
et: Oleme hetkel võrgust väljas. Palun jätke sõnum ja võtame Teiega peatselt ühendust

en: Welcome to
et: Tere tulemast

en: Welcome. How may I help you?
et: Tere! Kuidas saan Teid aidata?

en: What are Quick Responses?
et: Mis asjad on kiirvastused?

en: What is this?
et: Mis see on?

en: Whois for
et: Whois päring

en: With the Pro add-on of WP Live Chat Support, you can
et: Koos WP Live Chat Support Pro lisaga, sa saad

en: WordPress.org plugin repository
et: WordPress.org plugin repositoorium

en: Yes
et: Jah

en: You are currently accepting chats
et: Hetkel on kõik vestlused sisselülitatud

en: You are currently using our <strong>cloud server</strong> to handle your chat requests and live chat sessions.<br /><br />To disable this, please deactivate the WP Live Chat Support - Cloud Server plugin.
et: Hetkel Te kasutate meie <strong>pilve serverit</strong> enda vestluse sessioonideks.<br /><br />Selleks, et seda deaktiveerida, palun lülitage välja WP Live Chat Support - Cloud Server plugin.

en: You are not a chat agent. Please make yourself a chat agent before trying to chat to visitors
et: Te ei ole vestluse agent. Palun tehke ennast enne vestluse agendiks ja siis on võimalik teile külastajatega vestelda.

en: You are not accepting chats
et: Hetkel on vestlused väljalülitatud

en: You are now accepting live chat requests on your site.
et: Te nüüdsest võtate vastu Live vestlusi.

en: You are using an outdated version of <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>.
et: Kasutate aegunud strong>WP Live Chat Support Pro</strong> versiooni.

en: You are using an outdated version of <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>. Please
et: Kasutate aegunud strong>WP Live Chat Support Pro</strong> versiooni. Palume

en: You are using an outdated version of WP Live Chat Support Basic. Please update your plugin to allow for animations to function
et: Sa kasutad vananenud WP Live Chat Basic versiooni. Palun uuenda enda plugin, et animatsioonid hakkaksid tööle

en: You can obtain a copy of your API key
et: Te saate oma API võtme koopia

en: You can update your plugin <a href='./update-core.php'>here</a>, <a href='./plugins.php'>here</a> or <a href='https://wp-livechat.com/get-updated-version/' target='_BLANK'>here</a>.
et: Pluginat saate uuendada <a href='./update-core.php'>here</a> <a href='./plugins.php'>here</a> or <a href='http://wp-livechat.com/get-updated-version/' target='_BLANK'>siin</a>.

en: You have an incoming chat.
et: Teil on sissetulev vestlus

en: You have not missed any chat requests.
et: Sul ei ole vastamata vestluste päringuid

en: You have not received any offline messages.
et: Sul ei ole offline-is jäetud sõnumeid.

en: You may <a href='?page=wplivechat-menu-settings' target='_BLANK'>modify your chat box settings here.
et: Oma <a href='?page=wplivechat-menu-settings' target='_BLANK'> vestluse akna seadistusi saate muuda siin.

en: You must be a chat agent to answer chats
et: Sa pead olema vestluse agen, et vestlustele vastata

en: You must be a chat agent to initiate chats
et: Te peate olema vestluse agent, et vestlusi algatada

en: You will only be able to edit the strings shown in the chat window of the code now. <br/> This has been done to accommodate as many localization plugins as possible. <br/> For more information on how to change these strings, please consult the
et: Sa saad ainult muuta neid välju, mis on näidatud vestluse aknas allpool.<br/>See on tehtud põhjusel, et liidestada võimalikul palju lokaliseerimise pluginaid.<br/>Rohkemaks informatsiooniks, palun konsulteerige

en: You're live chat box on your website has been temporarily disabled until the Pro plugin has been updated. This is to ensure a smooth and hassle-free user experience for both yourself and your visitors.
et: Teie live vestluse aken on Teie veebisaidil ajutiselt peatatud. Palun uuendage PRO-pluginat. See on vajalik selleks, et sujuv ja tõrgetevaba kasutajakogemus oleks tagatud nii Teile, kui ka Teie kasutajatele.

en: Your
et: Teie Nimi

en: Your API Key is Invalid. You are not eligible for future updates. Please enter your API key <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">here</a>.
et: Sinu API võti ei ole õige. Järelikult ei ole Sul õigust tuleviku uuendusteks. Palun sisestage API võti uuesti <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">siin</a>.

en: Your Email
et: Teie Email

en: Your Name
et: Teie Nimi

en: Your Website
et: Teie veebileht

en: Your settings have been saved.
et: Teie seadistused on salvestatud.

en: Your user role does not allow you to make yourself a chat agent.
et: Teie kasutajaroll ei luba Teil teha ennast vestluse agendiks.

en: accept and handle multiple chats.
et: aktsepteerida ja hallata mitut erinevat vestlust.

en: active
et: Aktiivne

en: are only available in the WP Live Chat Support Chat Experience Ratings add-on
et: ainult saadaval WP Live Chat Support Vestluse Rahulolu reitingu lisas

en: available in the
et: See valik on saadaval ainult

en: browsing
et: sirvib

en: complete
et: Täidetud

en: deleted
et: Kustutatud

en: documentation
et: Dokumentatsioon

en: here
et: siit

en: initiate chats
et: alustage vestlusi

en: invalid
et: kehtetu

en: pending
et: Ootel

en: requesting chat
et: ootab vestluse alustamist

en: see who's online and initiate chats
et: näha kes on online-is ja alustada vestlusi

en: to ensure all functionality is in working order
et: , et kindlustada kõikide versioonide toimimine

en: to ensure everything is working correctly.
et: , et kindlustada kõikide funktsionaalsuste toimimine

en: type here...
et: sisesta siia...

en: update to at least version
et: uuendage versiooni

en: user
et: kasutaja

en: valid
et: kehtiv

en: with your online visitors with the click of a button.
et: oma külastajatega nupuvajutusega
