wplivechat - en to pl_PL translation catalogue (588 entries)

en:  with the Pro add-on of WP Live Chat Support
pl_PL: z wersją Pro WP Live Chat Support

en: %s (%s) wants to chat with you. <br /><br />Log in: %s
pl_PL: %s (%s) chce z Tobą czatować. <br /><br />Zaloguj: %s

en: (%) Percent of page height
pl_PL: (%) Procent wysokości strony

en: (once off payment).
pl_PL: (jednorazowa płatność)

en: <a href="%s" target="_BLANK" title="Create a survey">Create a survey</a>.
pl_PL: <a href="%s" target="_BLANK" title="Utwórz ankietę">Utwórz ankietę</a>.

en: A new chat has been received. Please go the 'Live Chat' page to accept the chat
pl_PL: Nowy czat został otrzymany. Proszę przejść do strony 'Live Czat' żeby zaakceptować czat

en: A user's Name and Email Address will be used by default if they are logged in.
pl_PL: Imię oraz Adres E-mail będą używane domyślnie jeśli są zalogowani.

en: A valid API key means that you will be able to get the latest version of the plugin as and when it is released, as well as get access to support should you require it.
pl_PL: Poprawny klucz oznacza, że będziesz miał dostęp do aktualizacji wtyczki kiedy zostanie ona opublikowana oraz uzyskasz dostęp do Forum Pomocy

en: API Key
pl_PL: Klucz API

en: API Keys
pl_PL: Klucze API

en: API Response Codes
pl_PL: Kod Odpowiedzi API

en: Accept Chat
pl_PL: Zaakceptuj Czat

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Actions
pl_PL: Zdarzenia

en: Active
pl_PL: Aktywne

en: Active Chats
pl_PL: Aktywne Czaty

en: Add Agent
pl_PL: Dodaj Agenta

en: Add New
pl_PL: Dodaj Nowy

en: Add New Agent
pl_PL: Dodaj Nowego Agenta

en: Add New Quick Response
pl_PL: Dodaj Nową Szybka Odpowiedź

en: Add Quick Responses to your Live Chat
pl_PL: Dodaj Szybkie Odpowiedzi do Twojego Live Czatu

en: Add a Survey to your live chat box
pl_PL: Dodaj Ankietę do okna czatu

en: Add as many agents as you need with the
pl_PL: Dodaj tylu agentów ilu potrzebujesz z

en: Add unlimited agents
pl_PL: Dodaj nielimitowaną ilość agentów

en: Add-ons
pl_PL: Dodatki

en: Adds advanced text editor features, such as links, text styling, and more!
pl_PL: Dodaj zaawansowane funkcje edytora tekstowego takie jak: linki, style i znacznie więcej!

en: Adds file sharing to your chat box!
pl_PL: Dodaj współdzielenie plików do okna czatu!

en: Admin has closed and ended the chat
pl_PL: Admin zakończył i zamknął czat

en: Advanced Info
pl_PL: Zaawansowane informacje

en: Advanced settings
pl_PL: Zaawansowane ustawienia

en: After chat
pl_PL: Po czacie

en: Agent Statistics
pl_PL: Statystyki Agentów

en: Agent(s) online
pl_PL: Agenci Online

en: Agents
pl_PL: Agenci

en: Alert me via email as soon as someone wants to chat
pl_PL: Powiadom mnie poprzez e-mail jeśli ktoś chce czatować

en: Alert me via email as soon as someone wants to chat (while online only)
pl_PL: Powiadom mnie mailem kiedy użytkownik chce rozpocząć czat (kiedy jestem online)

en: Alert: Someone wants to chat with you on
pl_PL: Alarm: Ktoś chce z Tobą czatować

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: All Quick Responses
pl_PL: Wszystkie Szybkie Odpowiedzi

en: All messages will be encrypted when being sent to and from the user and agent.
pl_PL: Wszystkie wiadomości między użytkownikiem i agentem będą szyfrowane w trakcie wysyłania i odbierania.

en: Allow any user to make themselves a chat agent
pl_PL: Pozwól każdemu użytkownikowi na mianowanie się agentem czatu

en: Allows users to rate the chat experience with an agent.
pl_PL: Pozwala użytkownikom ocenić czat z agentem.

en: Already installed
pl_PL: Zainstalowana

en: Alternatively, please install the official Rest API plugin from WordPress.
pl_PL: Możesz też zainstalować oficjalną wtyczkę Rest API WordPressa.

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.</p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Try again</a>
pl_PL: Nieoczekiwany błąd HTTP wystąpił podczas żadania API. </p> <p><a href="?" onclick="document.location.reload(); return false;">Spróbuj ponownie</a>

en: An account has been created for you while purchasing the plugin. If you have lost your password, please reset it
pl_PL: Po zakupie wtyczki zostało utworzone konto. Proszę zresetować hasło jeśli je utraciłeś

en: An unknown error occurred
pl_PL: Wystąpił nieznany błąd

en: Answer chats directly from your mobile phone or desktop with our mobile app and desktop client
pl_PL: Odpowiedz na czat bezpośrednio w swoim telefonie komórkowym lub komputerze wykorzystując naszą aplikację

en: App
pl_PL: Aplikacja

en: Are you sure you would like to delete all missed chats?
pl_PL: Na pewno chcesz usunąć wszystkie nieodebrane czaty?

en: Are you sure you would like to delete chat history?
pl_PL: Na pewno chcesz usunąć historię czatów?

en: Are you sure you would like to delete goal
pl_PL: Jesteś pewny, że chcesz usunąć zadanie

en: Are you sure you would like to delete this chat?
pl_PL: Jesteś pewny, że chcesz usunąć czat?

en: Are you sure you would like to delete trigger
pl_PL: Jesteś pewny, że chcesz usunąć znacznik

en: Assign Quick Response
pl_PL: Przydziel Szybką Odpowiedź

en: Attempting to open the chat window... Please be patient.
pl_PL: Próba otwarcia okna czatu... Proszę o cierpliwość.

en: Author
pl_PL: Autor

en: Auto Pop-up
pl_PL: Automatyczne Pojawienie się

en: Bad
pl_PL: Negatywny

en: Before chat
pl_PL: Przed czatem

en: Below
pl_PL: Poniżej

en: Blocked Visitors
pl_PL: Zablokowani Odwiedzający

en: Blocked Visitors - Based on IP Address
pl_PL: Zablokowani Odwiedzający - Według Adresów IP

en: Blocking a user's IP Address here will hide the chat window from them, preventing them from chatting with you. Each IP Address must be on a new line
pl_PL: Blokowanie Adresu IP użytkownika tutaj zablokuje dla nich okienko czatu, powstrzymując ich od czatowania z Tobą. Każdy Adres IP musi być w nowej linijce

en: Both
pl_PL: Obydwie

en: Bottom left
pl_PL: Lewy dolny róg

en: Bottom right
pl_PL: Prawy dolny róg

en: Browser:
pl_PL: Przeglądarka:

en: Buy the Pro add-on now (once off payment).
pl_PL: Kup teraz wersję Pro (jednorazowa płatność).

en: Buy the Pro add-on now.
pl_PL: Kup dodatek Pro.

en: By checking this, only users that are logged in will be able to chat with you.
pl_PL: Zaznaczając to, tylko zalogowani użytkownicy będą mogli z Tobą czatować

en: Can I use this plugin on my multi-site?
pl_PL: Czy mogę używać tego pluginu na mojej wielokrotnej stronie?

en: Cancel
pl_PL: Odwołaj

en: Change the default chat agent from <strong>%1$s</strong> to
pl_PL: Zmień domyślnego agenta z <strong>%1$s</strong> na

en: Change title of chat box when chat ended to
pl_PL: Zmień tytuł okna czatu kiedy czat zostanie skończony

en: Chat Active
pl_PL: Czat Aktywny

en: Chat Agent
pl_PL: Agent Czatu

en: Chat Agent Online
pl_PL: Agent Czatu Online

en: Chat Agents
pl_PL: Agenci Czatu

en: Chat Agents Online
pl_PL: Agenci Czatu Online

en: Chat Box
pl_PL: Okno Czatu

en: Chat Dashboard
pl_PL: Kokpit Czatu

en: Chat Deleted
pl_PL: Czat Usunięty

en: Chat Encryption
pl_PL: Szyfrowanie Czatu

en: Chat Ended - User still browsing
pl_PL: Czat Zakończony - Użytkownik wciąż przegląda

en: Chat Experience Ratings
pl_PL: Ocena Czatu

en: Chat ID
pl_PL: ID Czatu

en: Chat Window Settings
pl_PL: Ustawienia Okna Czatu

en: Chat answered by another agent
pl_PL: Inny agent odpowiedział na ten czat.

en: Chat box alignment
pl_PL: Wyrównanie Okna Czatu

en: Chat box fill color
pl_PL: Kolor wypełnienia okna czatu

en: Chat box font color
pl_PL: Kolor czcionki okna czatu

en: Chat button text
pl_PL: Tekst przycisku czatu

en: Chat delay (seconds)
pl_PL: Opóźnienie Czatu (sekundy)

en: Chat enabled
pl_PL: Czat Włączony

en: Chat ended
pl_PL: Czat zakończony

en: Chat functionality has been paused.
pl_PL: Funkcja czatu została zatrzymana.

en: Chat has been answered by another agent
pl_PL: Czat został odebrany przez innego agenta

en: Chat initiated on:
pl_PL: Czat zainicjowany na:

en: Chat notifications
pl_PL: Powiadomienia Czatu

en: Chat notifications will start appearing once visitors send a request.
pl_PL: Powiadomienia czatu zaczną się pojawiać kiedy gość prześle wiadomość.

en: Chat offline. Leave a message
pl_PL: Czat jest offline. Zostaw wiadomość

en: Chat statistics
pl_PL: Statystyki czatu

en: Chat with
pl_PL: Czatuj z

en: Chat with us
pl_PL: Czatuj z nami

en: Chats per day
pl_PL: Czat na dzień

en: Checking this will allow any of your users to make themselves a chat agent when editing their profile.
pl_PL: Zaznaczenie tego pozwoli któremukolwiek z Twoich użutkowników na mianowanie się agentem czatu kiedy edytują swój profil.

en: Checking this will allow you to change your status to Online or Offline on the Live Chat page.
pl_PL: Włączenie tej opcji pozwala zmienić Twój status z Online na Offline na stronie Live Chat.

en: Choose
pl_PL: Wybierz

en: Choose a theme
pl_PL: Wybierz skórkę

en: Choose an animation
pl_PL: Wybierz animację

en: Choose when I want to be online
pl_PL: Wybierz kiedy mam być online

en: Class
pl_PL: Klasa

en: Classic
pl_PL: Klasyczny

en: Click
pl_PL: Kliknij

en: Click to change trigger status
pl_PL: Kliknij aby zmienić status znacznika

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Cloud Server
pl_PL: Serwer w Chmurze

en: Colors
pl_PL: Kolory

en: Colour Scheme
pl_PL: Schemat Kolorów

en: Common issues:
pl_PL: Częste problemy:

en: Conflict with page
pl_PL: Konflikt ze stroną

en: Congratulations
pl_PL: Gratulacje

en: Connecting you to a sales person. Please be patient.
pl_PL: Trwa łączenie z reprezentantem handlowym. Proszę o cierpliwość.

en: Connecting. Please be patient...
pl_PL: Trwa łączenie. Proszę o cierpliwość...

en: Contact us
pl_PL: Skontaktuj się z nami

en: Content
pl_PL: Treść

en: Content Replacement
pl_PL:  Zamiana zawartości

en: Contributor
pl_PL: Współpracownik

en: Count
pl_PL: Liczba

en: Create and send newsletters, automatic post notifications and autoresponders that are modern and beautiful with Nifty Newsletters.
pl_PL: Stwórz i wyślij newslettery, automatyczne powiadomienia o wpisach oraz nowoczesne i piękne autorespondery z Nifty Newsletter.

en: Create custom data triggers when users view a certain page, spend a certain amount of time on a page, scroll past a certain point or when their mouse leaves the window.
pl_PL: Utwórz własne znaczniki kiedy użytkownik odwiedzi pewne strony, spędzi określoną ilość czasu na stronie, przewinie stronę do pewnego punktu lub kiedy myszka opuści stronę.

en: Current Users that are Chat Agents
pl_PL: Aktualni Użytkownicy którzy są Agentami Czatu

en: Custom. Enter Colour Values Below
pl_PL: Niestandardowy. Wpisz Wartości Kolorów Poniżej

en: Data
pl_PL: Dane

en: Date
pl_PL: Data

en: Dear Pro User
pl_PL: Drogi Użytkowniku Pro

en: Dedicated server
pl_PL: Dedykowane serwery

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete History
pl_PL: Usuń Historię

en: Delete Message
pl_PL: Usuń Wiadomość

en: Device
pl_PL: Urządzenie

en: Disable initiate chat feature:
pl_PL: Wyłącz funkcje inicjalizacji czatu

en: Disable this to enable anonymity for your visitors
pl_PL: Wyłącz to aby włączyć anonimowość dla Twoich odwiedzających

en: Disable this to mute the sound that is played when a new chat message is received
pl_PL: Wyłącz to aby ściszyć dźwięk który zostanie odtworzony kiedy zostanie otrzymana nowa wiadomość

en: Disabling this will mean that the Chat Box will not be displayed on mobile devices. (Smartphones and Tablets)
pl_PL: Wyłączenie tego spowoduje że Okno Czatu nie będzie pokazywane na urządzeniach mobilnych. (Smartfonach i Tabletach)

en: Display a typing animation as soon as someone starts typing.
pl_PL: Wyświetl animację pisania kiedy rozpocznie się pisanie.

en: Display name and avatar in chat
pl_PL: Pokaż imię i awatar na czacie

en: Display survey
pl_PL: Wyświetl ankietę

en: Display the "typing..." animation in the chat window as soon as an agent or visitor is typing.
pl_PL: Wyświetl animację "pisania..." w oknie czatu natychmiast po tym jak użytkownik zacznie pisać.

en: Display the agent and user name above each message in the chat window.
pl_PL: Pokaż agenta i nazwę użytkownika powyżej każdej wiadomości w oknie czatu.

en: Display typing indicator
pl_PL: Wyświetl wskaźnik pisania

en: Do I have to be logged into the dashboard to chat with visitors?
pl_PL: Czy muszę być zalogowanym do panelu aby czatować z odwiedzającymi?

en: Do not allow users to send offline messages
pl_PL: Nie pozwalaj użytkownikom na wysyłanie wiadomości offline

en: Do not show the chat window on the following pages. Leave blank to show on all. (Use comma-separated Page ID's)
pl_PL: Nie ma pokazuj okna czatu na następujących stronach. Zostaw puste aby pokazywać na wszystkich. (Użyj ID Stron oddzielonych przecinkami)

en: Do you have a mobile app?
pl_PL: Czy posiadacie aplikację mobilną?

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Documentation:
pl_PL: Dokumentacja:

en: Download Chat History
pl_PL: Pobierz Historię Czatów

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Quick Response
pl_PL: Edytuj Szybką Odpowiedź

en: Editor
pl_PL: Edytor

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Email Address
pl_PL: Adres E-mail

en: Email address where offline messages are delivered to. Use comma separated email addresses to send to more than one email address
pl_PL: Adres email na który zostanie dostarczona wiadomość online. Oddziel emaile przecinkiem kiedy chcesz użyć kilku emaili

en: Enable Encryption
pl_PL: Włącz Szyfrowanie

en: Enable Experience Ratings
pl_PL: Włącz Ocenę Doświadczenia

en: Enable File Sharing
pl_PL: Włącz Współdzielenie Plików

en: Enable On Mobile Devices
pl_PL: Włącz Dla Urządzeń Mobilnych

en: Enable Surveys
pl_PL: Włącz Ankiety

en: Enable Text Editor
pl_PL: Włącz Edytor Tekstowy

en: Enable Trigger
pl_PL: Włącz Znacznik

en: Enable mobile and desktop app
pl_PL: Włącz aplikację mobilną

en: Enable surveys in your live chat <a href='admin.php?page=wplivechat-menu-settings'>settings page</a>.
pl_PL: Włącz ankiety do <a href='admin.php?page=wplivechat-menu-settings'>strony ustawień</a> czatu.

en: Enable surveys within your live chat box, either before or after a live chat session.
pl_PL: Włącz ankiety wewnątrz okna czatu przed lub po sesji czatu.

en: Encryption
pl_PL: Szyfrowanie

en: End chat
pl_PL: Zakończ czat

en: Enter each IP Address you would like to block on a new line
pl_PL: Wpisz poszczególny Adres IP który chciałbyś zablokować w nowej linijce

en: Error: Could not delete chat
pl_PL: Błąd: Nie można usunąć czatu

en: Exclude chat from 'Archive' pages:
pl_PL: Wyklucz czat na stronie 'Archiwum':

en: Exclude chat from 'Home' page:
pl_PL: Wyklucz czat ze 'Strony głównej':

en: Exclude chat window on the following pages
pl_PL: Pomiń okno czatu na następujących stronach

en: Exclude chat window on the following pages:
pl_PL: Wykluczaj okno czatu na następujących stronach:

en: Expand the chat box automatically (prompts the user to enter their name and email address).
pl_PL: Rozwiń okno czatu automatycznie (podpowiada użytkownikowi aby wpisał swoje imię oraz adres e-mail).

en: Experience Rating
pl_PL: Ocena Doświadczenia

en: Experiencing issues?
pl_PL: Masz problemy z czatem?

en: Extensions
pl_PL: Rozszerzenia

en: Facebook URL
pl_PL: Link Facebooka

en: Facebook URL...
pl_PL: Link Facebooka...

en: Fade In
pl_PL: Zanikanie

en: Find out more.
pl_PL: Dowiedz się więcej.

en: First Section Text
pl_PL: Tekst Pierwszej Sekcji

en: For non-cloud server users, please note that this will increase the amount of server resources required.
pl_PL: Dla użytkowników którzy nie używają serwera w chmurze, proszę zwrócić uwagę na wzrost wykorzystania serwera.

en: For:
pl_PL: Dla:

en: Free
pl_PL: Darmowy

en: Free version
pl_PL: Wersja darmowa

en: Friend recommendation
pl_PL: Rekomendacja znajomego

en: From
pl_PL: Od

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia Ogólne

en: Generate New
pl_PL: Wygeneruj Nowy

en: Get Pro Add-on to accept more chats
pl_PL: Kup Dodatek Pro aby akceptować więcej czatów

en: Get all this and more in the
pl_PL: Uzyskaj to i więcej w

en: Get more add-ons
pl_PL: Pobierz więcej dodatków

en: Get this Plugin
pl_PL: Pobierz wtyczkę

en: Get this extension
pl_PL: Pobierz rozszerzenie

en: Get unlimited agents, initiate chats, advanced chat box control, encryption and more with the Pro add-on.
pl_PL: Uzyskaj nielimitowanych agentów, inicjowanie czatu, zaawansowane ustawienia czatu, szyfrowanie oraz więcej z dodatkiem Pro.

en: Getting started? Read through some of these articles to help you along your way.
pl_PL: Zaczynasz? Przeczytaj dokładnie niektóre z tych artykułów aby zapewnić sobie szybki start.

en: Goal Name
pl_PL: Nazwa Zadania

en: Goal Overview
pl_PL: Przegląd Zadań

en: Goal Page
pl_PL: Strona Zadań

en: Goal Statistics
pl_PL: Statystyki Zadań

en: Goal Value
pl_PL: Wartość Zadań

en: Goal has been edited.
pl_PL: Zadnie zostało edytowane.

en: Good
pl_PL: Pozytywny

en: Google or other search Engine
pl_PL: Google albo inny Silnik wyszukiwania

en: Guest
pl_PL: Gość

en: Hello. Please input your details so that I may help you.
pl_PL: Witaj. Proszę wpisz swoje szczegóły tak abym mógł Ci pomóc.

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Hide Chat
pl_PL: Ukryj Czat

en: Hides chat for 24hrs when user clicks X
pl_PL: Ukrywa czat na 24 godziny kiedy użytkownik kliknie X

en: History
pl_PL: Historia

en: Hover
pl_PL: Aktywna

en: How did you find us?
pl_PL: Jak nas znalazłeś?

en: How do I check for JavaScript errors on my site?
pl_PL: Jak sprawdzić czy na mojej stronie są błędy JavaScript?

en: How do I disable APC Object Cache?
pl_PL: Jak wyłączyć Pamięć Podręczną Obiektu APC?

en: How long it takes for your chat window to pop up
pl_PL: Jak długo zajmie otwarcie okna czatu

en: I'm not getting any notifications of a new chat
pl_PL: Nie dostaję żadnych powiadomien na nowym czacie

en: I'm using a localization plugin
pl_PL: Używam wtyczki do tłumaczenia

en: IP Address not recorded
pl_PL: Adres IP nie odnotowany

en: IP Address:
pl_PL: Adres IP:

en: If there are no chat agents online, the chat will show as offline
pl_PL: Jeśli nie ma online zadnych agentów czatu, czat będzie pokazywano jako offline

en: If you are having difficulty updating the plugin, please contact
pl_PL: Jeśli masz problemy z aktualizacją pluginu, proszę skontaktuj się z

en: If you feel you are getting this message in error, please try refreshing the page.
pl_PL: Jeśli pojawił się błąd proszę odświeżyć stronę.

en: Include chat window on the following pages
pl_PL: Dołącz okno czatu na następujących stronach

en: Include chat window on the following pages:
pl_PL: Zawieraj okno czatu na następujących stronach:

en: Incoming Chat
pl_PL: Czat Przychodzący

en: Incoming chat from %s (%s) on %s
pl_PL: Przychodzący czat od %s (%s) w %s

en: Incoming chat ring tone
pl_PL: Dzwonek przychodzącego czatu

en: Initiate Chat
pl_PL: Zainicjuj Czat

en: Initiate Chats
pl_PL: Rozpocznij czat

en: Input Field Replacement Text
pl_PL: Wpisz Pole Zastępcze Tekstu

en: Intro Text
pl_PL: Tekst Wstępu

en: Invalid
pl_PL: Niepoprawny

en: Iterations
pl_PL: Iteracje

en: Last 15 Days
pl_PL: Ostatnie 15 dni

en: Last 24 Hours
pl_PL: Ostatnie 24 godziny

en: Last 30 Days
pl_PL: Ostatnie 30 dni

en: Last 7 Days
pl_PL: Ostatnie 7 dni

en: Leave a message
pl_PL: Zostaw wiadomość

en: Leaving this unchecked will allow the chat window to display on your archive pages.
pl_PL: Pozostawienie tej opcji wyłączonej pozwala na wyświetlanie okna czatu na archiwum.

en: Leaving this unchecked will allow the chat window to display on your home page.
pl_PL: Pozostawienie tej opcji wyłączonej pozwala na wyświetlanie okna czatu na stronie głównej.

en: Left
pl_PL: Lewo

en: Link your Facebook page here. Leave blank to hide
pl_PL: Wstaw link do Facebooka. Pozostaw puste żeby to ukryć

en: Link your Twitter page here. Leave blank to hide
pl_PL: Wstaw link do Twittera. Pozostaw puste żeby to ukryć

en: Linked Domains
pl_PL: Podlinkowane Domeny

en: Live Chat
pl_PL: Live Czat

en: Log in
pl_PL: Zaloguj się

en: Long poll setup
pl_PL: Własne ustawienia

en: Main Settings
pl_PL: Ustawienia Główne

en: Make this user a chat agent
pl_PL: Mianuj tego użytkownika agentem czatu

en: Manage this extension
pl_PL: Zarządzaj tym rozszerzeniem

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Messages only show when I refresh the chat window
pl_PL: Wiadomości pokazuja się tylko kiedy odświeżam okno czatu

en: Minimum System Requirements
pl_PL: Minimalne Wymagania Systemowe

en: Missed Chats
pl_PL: Nieodebrane Czaty

en: Mobile & Desktop App
pl_PL: Aplikacja Mobilna i Desktopowa

en: Mobile and Desktop App
pl_PL: Aplikacja wersja Mobilna i Desktop

en: Mobile and Desktop App Settings
pl_PL: Ustawienia Aplikacji Mobilnej i Desktopowej

en: Modern
pl_PL: Nowoczesny

en: Multiple Chats
pl_PL: Wiele Czatów

en: Name
pl_PL: Imię

en: Name
pl_PL: Imię

en: Need help? <a href='https://wp-livechat.com/contact-us/' target='_BLANK'>Contact us</a> and we'll get back to you as soon as possible!
pl_PL: Potrzebujesz pomocy? <a href='https://wp-livechat.com/contact-us/' target='_BLANK'>Skontaktuj się z nami</a> a my odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej!

en: New
pl_PL: Nowy

en: New Quick Response
pl_PL: Nowa Szybka Odpowiedź

en: New chat received
pl_PL: Nowy czat otrzymany

en: No
pl_PL: NIe

en: No Animation
pl_PL: Brak Animacji

en: No Goals Found
pl_PL: Nie znaleziono Zadań

en: No Quick Responses found
pl_PL: Nie znaleziono Szybkich Odpowiedzi

en: No Quick Responses found in the Trash
pl_PL: Nie znaleziono Szybkich Odpowiedzi w Koszu

en: No ROI Goals Found...
pl_PL: Nie znaleziono zadań ROI

en: No Ratings for this agent
pl_PL: Brak ocen dla tego agenta

en: No Triggers Found...
pl_PL: Nie znaleziono znacznika...

en: No chat sessions available at the moment
pl_PL: Aktualnie nie ma dostępnych żadnych sesji czatów

en: No chats available at the moment
pl_PL: Żaden czat nie jest w tym momencie dostępny

en: No data available yet...
pl_PL: Brak dostępnych danych...

en: No secret token found
pl_PL: Nie znaleziono żadnego tokenu

en: No surveys created. Please <a href="%s" target="_BLANK" title="NimbleSquirrel">create a survey and then refresh this page.</a>
pl_PL: Brak utworzonych ankiet. Proszę <a href="%s" target="_BLANK" title="NimbleSquirrel">stwórz ankietę a następnie odśwież stronę.</a>

en: No visitors on-line at the moment
pl_PL: Aktualnie nie ma żadnych odwiedzających

en: None
pl_PL: Żaden

en: Note: 'Name' field will be ignored
pl_PL: Uwaga: pole 'Imię' zostanie zignorowana

en: Note: Leave empty for 'all' pages
pl_PL: Uwaga: Zostaw puste dla 'wszystkich' stron

en: Note: When using page trigger with a the basic theme, no hovercard is shown by default. We suggest using the time trigger for this instead.
pl_PL: Uwaga: Kiedy używasz znacznika strony z podstawowym szablonem wyskakujące okienko nie zostanie wyświetlone.  Zamiast tego polecamy użyć znacznik czasu.

en: Offline Chat Box Title
pl_PL: Tytuł Okna Czatu Offline

en: Offline Messages
pl_PL: Wiadomości Offline

en: Offline Text Fields
pl_PL: Pola Tekstowe Offline

en: Oh no!
pl_PL: O nie!

en: Once enabled, all messages sent will be encrypted. This cannot be undone.
pl_PL: Kiedy jest włączony wszystkie wiadomości będą zaszyfrowane. Ta opcja jest nieodwracalna.

en: Only change these if you are an experienced developer or if you have received these figures from the Code Cabin Support team.
pl_PL: Zmień te ustawienia tylko w przypadku kiedy jesteś doświadczonym  od programistów CodeCabin

en: Only change these settings if you are experiencing performance issues.
pl_PL: Zmień te ustawienia tylko jeśli masz problemy z szybkością działania.

en: Only chat agents can accept chats
pl_PL: Tylko agenci mogą akceptować czat

en: Only show the chat window to users that are logged in
pl_PL: Pokaż tylko okno czatu użytkownikom którzy są zalogowani.

en: Open Chat
pl_PL: Otwarty Czat

en: Open Chat Window
pl_PL: Otwórz Okno Czatu

en: Open chat window via
pl_PL: Otwórz okno czatu poprzez

en: Option
pl_PL: Opcje

en: Or chat to an agent now
pl_PL: Lub czatuj z agentem teraz

en: Origin
pl_PL: Pochodzenie

en: Other
pl_PL: Inne

en: Other text
pl_PL: Inny tekst

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: PHP Mailer
pl_PL: Mailer PHP

en: Page
pl_PL: Strona

en: Page ID
pl_PL: ID Strony

en: Page Leave Trigger
pl_PL: Znacznik Opuszczenia Strony

en: Page Trigger
pl_PL: Znacznik Strony

en: Paid
pl_PL: Płatny

en: Palette Color 1
pl_PL: Paleta Kolorów 1

en: Palette Color 2
pl_PL: Paleta Kolorów 2

en: Palette Color 3
pl_PL: Paleta Kolorów 3

en: Palette Color 4
pl_PL: Paleta Kolorów 4

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Picture
pl_PL: Obraz

en: Play a sound when a new message is received
pl_PL: Odtwarza dźwięk kiedy zostanie otrzymana nowa wiadomość

en: Please Explain
pl_PL: Wyjaśnij Proszę

en: Please click 'Start Chat' to initiate a chat with an agent
pl_PL: Proszę kliknij 'Rozpocznij Czat' aby zainicjować czat z agentem

en: Please click \'Start Chat\' to initiate a chat with an agent
pl_PL: Proszę kliknij \'Rozpocznij Czat\' aby zainicjować rozmowę z agentem

en: Please contact the administrator of this website to change this.
pl_PL: Skontaktuj się proszę z administratorem tej strony aby to zmienić.

en: Please enter a valid API key on the 'Live Chat' -> 'Settings' page. Failing to do this will result in you no longer receiving updates for this plugin.
pl_PL: Proszę wpisać prawidłowy klucz API na stronie 'Live Chat' ->'Ustawienia'. Brak prawidłowego klucza spowoduje to, że otrzymasz już aktualizacji wtyczki.

en: Please enter your verified API key in the <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">API Keys page</a> to activate the cloud based functionality.
pl_PL: Proszę wprowadzić zweryfikowany klucz API na stronie <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">Klucze API</a> żeby aktywować funkcję chmury.

en: Please note: Chat messages will only be encrypted and decreypted if you have inserted your WP Live Chat Support Pro API Key on the <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">API Keys page</a>.
pl_PL: Uwaga: Wiadomości czatu zostaną szyfrowane i deszyfrowane tyllko jeśli wstawisz swój klucz API dla WP Live Chat Support Pro na stronie <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">Klucze API</a>.

en: Please note: This window must be open in order to receive new chat notifications.
pl_PL: Zauważ: To okno musi zostać otwarte aby otrzymywać nowe powiadomienia czatu.

en: Please review your submission
pl_PL: Proszę ocenić swój wniosek

en: Please update to the latest version of WP Live Chat Support Pro
pl_PL: Proszę zaaktualizuj do najnowszej wersji Wsparcie WP Live Czat Pro

en: Please update to the latest version of WP Live Chat Support Pro to start recording any offline messages.
pl_PL: Prosze zaaktualizuj Wsparcie WP Live Czat Pro do najnowszej wersji aby zacząć odnotowywać wiadomości offline.

en: Please update your <a href='%s'>basic version</a> to make use of these features.
pl_PL: Proszę zaktualizuj <a href='%s'>podstawową wersję</a> żeby używać tej funkcji.

en: Please update your <a href='%s'>basic version</a> to make use of this feature.
pl_PL: Proszę zaktualizuj <a href='%s'>podstawową wersję</a> żeby używać tej funkcji.

en: Popular Pages
pl_PL: Popularne Strony

en: Popular pages
pl_PL: Popularne strony

en: Popular pages a chat was initiated on
pl_PL: Popularne strony na których został rozpoczęty czat

en: Powered By WP Live Chat Support
pl_PL: Zasilany przez WP Live Chat Support

en: Premium Extension API Keys
pl_PL: Rozszerzenia Premium Kluczy API

en: Press ENTER to send your message
pl_PL: Naciśnij ENTER aby wysłać Twoją wiadomość

en: Previous
pl_PL: Poprzednie

en: Price:
pl_PL: Cena:

en: Pro Add-on
pl_PL: Dodatek Pro

en: Pro add-on
pl_PL: Dodatek Pro

en: Pro version
pl_PL: Wersja Pro

en: Pro version only
pl_PL: Tylko wersja Pro

en: Pro version.
pl_PL: wersją Pro.

en: Questions?
pl_PL: Pytania?

en: Quick Response
pl_PL: Szybka Odpowiedź

en: Quick Responses
pl_PL: Szybkie Odpowiedzi

en: Quick Responses for WP Live Chat Support Pro
pl_PL: Szybkie Odpowiedzi dla Wsparcia WP Live Czat Pro

en: ROI Goals
pl_PL: Zadania ROI

en: ROI Reporting
pl_PL: Raport ROI

en: ROI reporting and tracking (identify which agents produce the most sales)
pl_PL: Raporty i śledzenie ROI (uzyskaj informacje który agent wygenerował największą sprzedaż)

en: Rating Count
pl_PL: Ilość Ocen

en: Reactivate Chat Section Text
pl_PL: Reaktywuj Tekst Sekcji Czatu

en: Reactivating your previous chat...
pl_PL: Reaktywowanie Twojego poprzedniego czatu...

en: Recomended Size 250px x 40px
pl_PL: Rekomendowany Rozmiar 250px x 40px

en: Recomended Size 40px x 40px
pl_PL: Rekomendowany Rozmiar 40px x 40px

en: Recomended Size 60px x 60px
pl_PL: Rekomendowany rozmiar 60px na 60px

en: Record a visitor's IP Address
pl_PL: Odnotowuj Adres IP odwiedzającego

en: Reduce the resources required by your server - use our cloud server to host your chats.
pl_PL: Zmniejsz wykorzystanie swojego serwera - skorzystaj z naszego serwera w chmurze żeby odpowiadać na czaty

en: Register on <a href="%s" target="_BLANK" title="NimbleSquirrel">NimbleSquirrel</a> (It's free.)
pl_PL: Zarejestruj się na <a href="%s" target="_BLANK" title="NimbleSquirrel">NimbleSquirrel</a> (Bezpłatnie.)

en: Relevant Extensions
pl_PL: Podobne Rozszerzenia

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove Image
pl_PL: Usuń Obraz

en: Remove Logo
pl_PL: Usuń Logo

en: Replace Content
pl_PL: Zamień Zawartość

en: Reporting
pl_PL: Raportowanie

en: Reports
pl_PL: Raporty

en: Require Name And Email
pl_PL: Wymagaj Imienia Oraz E-maila

en: Rest Console
pl_PL: Konsola REST

en: Returning
pl_PL: Powracające

en: Right
pl_PL: Prawo

en: Satisfaction Rating
pl_PL: Ocena Satysfakcji

en: Save Settings
pl_PL: Zapisz Ustawienia

en: Scroll Trigger
pl_PL: Znacznik Przewijania

en: Search Quick Responses
pl_PL: Przeszukaj Szybkie Odpowiedzi

en: Search Term
pl_PL: Wyszukaj Termin

en: Second Section Text
pl_PL: Tekst Drugiej Sekcji

en: Seconds
pl_PL: Sekundy

en: Secret Token
pl_PL: Sekretny Token

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Select a survey
pl_PL: Wybierz ankietę

en: Send
pl_PL: Wyślij

en: Send Feedback
pl_PL: Wyślij Feedback

en: Send message
pl_PL: Wyślij wiadomość

en: Sending Method
pl_PL: Metoda Wysyłania

en: Sending message...
pl_PL: Wysyłanie wiadomości...

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Shared hosting - low level plan
pl_PL: Współdzielony hosting - niski plan

en: Shared hosting - normal plan
pl_PL: Współdzielony hosting - standardowy plan

en: Should you wish to add a user that has a role less than 'Author', please go to the <a href='./users.php'>Users</a> page, select the relevant user, click Edit and scroll to the bottom of the page and enable the 'Chat Agent' checkbox.
pl_PL: Jeśli chcesz dodać użytkownika który ma uprawnienia mniejsze niż 'Autor', proszę odwiedź stronę <a href='./users.php'>Users</a>, wybierz użytkownika, kliknij Edytuj oraz przewiń do dołu strony żeby włączyć pole 'Agent Czatu'.

en: Show After
pl_PL: Wyświetl po

en: Show After Scrolled
pl_PL: Wyświetl po przewinięciu

en: Show the chat window on the following pages. Leave blank to show on all. (Use comma-separated Page ID's)
pl_PL: Pokaż okno czatu na następujących stronach. Zostaw puste aby pokazywać na wszystkich. (Użyj ID Stron oddzielonych przecinkami)

en: Site Info
pl_PL: Informacja o stronie

en: Skip
pl_PL: Pomiń

en: Sleep between iterations
pl_PL: Przerwa między iteracjami

en: Slide From The Side
pl_PL: Przesuń z Boku

en: Slide Up
pl_PL: Przesuń w Górę

en: Social
pl_PL: Społecznościowe

en: Someone wants to chat with you on your website
pl_PL: Ktoś chce z Tobą czatować na Twojej stronie

en: Start Chat
pl_PL: Rozpocznij Czat

en: Start Live Chat
pl_PL: Rozpocznij Live Czat

en: Start chat
pl_PL: Rozpocznij czat

en: Start live chat
pl_PL: Rozpocznij live czat

en: Still need help? Use one of these links below.
pl_PL: Nadal potrzebujesz pomocy? Użyj jednego z linków poniżej.

en: Styling
pl_PL: Stylizacja

en: Submit
pl_PL: Zatwierdź

en: Subscriber
pl_PL: Subskrybent

en: Suggested Plugins
pl_PL: Sugerowane Wtyczki

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Support desk
pl_PL: Panel pomocy

en: Supported API Calls
pl_PL: Wspierane Komendy API

en: Surveys
pl_PL: Ankiety

en: Thank You for your feedback!
pl_PL: Dziękujemy za feedback!

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">WP Live Chat Support</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
pl_PL: Dziękujemy za zainstalowanie <a href="%1$s" target="_blank">WP Live Chat Support</a>! Prosimy o <a href="%2$s" target="_blank">ocenę</a> na stronie <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>

en: Thank you for your feedback. We will be in touch soon
pl_PL: Dziękujemy za feedback. Wkrótce będziemy w kontakcie

en: Thank you for your message. We will be in contact soon.
pl_PL: Dziękujemy za Twoją wiadomość. Wkrótce będziemy w kontakcie.

en: The chat box doesnt show up
pl_PL: Moje okno czatu się nie pokazuje

en: The chat has been ended
pl_PL: Czat został rozpoczęty

en: The chat window disappears when I logout or go offline
pl_PL: Okno czatu znika gdu się wyloguję lub pójdę offline

en: The chat window never goes offline
pl_PL: Okno czatu nigdy nie przechodzi w tryb offline

en: The chat window will be hidden when it is offline. Users will not be able to send offline messages to you
pl_PL: To okno czatu będzie ukryte kiedy jest offline. Użytkownicy nie będą mogli wysyłać wiadomości offline do Ciebie.

en: The easiest to use Help Desk & Support Ticket plugin. Create a support help desk quickly and easily with Sola Support Tickets.
pl_PL: Najłatwiejsza w użyciu wtyczka Help Desk & Support Ticke. Stwórz łatwo i szybko panel pomocy z Sola Support Ticket.

en: The live chat box has automatically been enabled on your website.
pl_PL: Okno czatu zostanie automatycznie włączone na Twojej stronie.

en: The most popular live chat plugin!
pl_PL: Najbardziej popularna wtyczka czatu!

en: Theme 1
pl_PL: Skórka 1

en: Theme 2
pl_PL: Skórka 2

en: Theme 3
pl_PL: Skórka 3

en: Theme 4
pl_PL: Skórka 4

en: Theme 5
pl_PL: Skórka 5

en: Theme 6
pl_PL: Skórka 6

en: There is No Answer. Please Try Again Later
pl_PL: Nie ma odpowiedzi. Proszę spróbuj ponownie później

en: There was a problem sending your feedback. Please log your feedback on
pl_PL: Nastąpił problem podczas wysyłania Twojego feedbacku. Proszę zaloguj swój feedback

en: This API key is
pl_PL: Ten Klucz API jest

en: This chat has already been answered by another agent.
pl_PL: Ten czat został już odebrany przez innego agenta.

en: This chat has already been answered. Please close the chat window
pl_PL: Ten czat posiada już odpowiedź. Proszę zamknij okno

en: This chat is active
pl_PL: Ten czat jest aktywny

en: This is the text that will show in place of the Name And Email fields
pl_PL: To jest tekst który będzie widoczny na miejscu pól Imienia Oraz E-mail

en: This option is only available in the
pl_PL: Ta opcja jest dostępna tylko w

en: This text is shown above the user chat input field
pl_PL: Ten tekst pokazuje się powyżej pola wprowadzania czatu użytkownika

en: This will substantially improve performance. If you are experiencing performance issues on your site, you should disable the initiate chat feature and only enable it when you need it.
pl_PL: To zdecydowanie poprawi szybkość. Jeśli doświadczasz problemów z szybkością na stronie powinieneś wyłączyć inicjalizację czatów i włączać tą funkcję kiedy jej potrzebujesz

en: Three simple steps:
pl_PL: Trzy proste kroki:

en: Time
pl_PL: Czas

en: Time Trigger
pl_PL: Znacznik Czasu

en: Timestamp
pl_PL: Czas

en: To find and manage your premium API keys, please visit your <a target='_BLANK' href='https://wp-livechat.com/my-account/'>my account</a> page.
pl_PL: Żeby znaleźć i zarządzać kluczami premium API, proszę odwiedzić stronę<a target='_BLANK' href='https://wp-livechat.com/my-account/'>moje konto</a>.

en: To make use of the REST API, please ensure you are using a version of WordPress with the REST API included.
pl_PL: Proszę upewnić się, że używasz wersji WordPressa z dołączonym REST API żeby skorzystać z REST API.

en: To view your responses, click the button below and log in to your NimbleSquirrel account.
pl_PL: Żeby sprawdzić swoje odpowiedzi kliknij przycisk poniżej i zaloguj się do konta NimbleSquirrel.

en: Total Agents
pl_PL: Liczba Agentów

en: Total Chats
pl_PL: Liczba Czatów

en: Total Conversions
pl_PL: Całkowita Konwersja

en: Total URLs
pl_PL: Liczba Linków

en: Total Value
pl_PL: Całkowita Wartość

en: Total number of URLs a chat was initiated on
pl_PL: Liczba adresów na których został rozpoczęty czat

en: Total number of agents that used the live chat
pl_PL: Liczba agentów którzy używają czatu

en: Total number of chats received
pl_PL: Liczna otrzymanych czatów

en: Trigger ID:
pl_PL: ID Znacznika:

en: Trigger Name
pl_PL: Nazwa Znacznika

en: Trigger Type
pl_PL: Typ Znacznika

en: Trigger Types
pl_PL: Typ Znaczników

en: Trigger has been edited.
pl_PL: Znacznik został edytowany.

en: Triggers
pl_PL: Znaczniki

en: Troubleshooting
pl_PL: Rozwiązywanie problemów

en: Try
pl_PL: Wypróbuj

en: Try it!
pl_PL: Wypróbuj!

en: Twitter URL
pl_PL: Link Twittera

en: Twitter URL...
pl_PL: Link Twittera...

en: Type
pl_PL: Typ

en: URL
pl_PL: Adres URL

en: Update now
pl_PL: Zaktualizuj

en: Upgrade Now
pl_PL: Zaktualizuj Teraz

en: Upload Image
pl_PL: Prześlij Obraz

en: Upload Logo
pl_PL: Prześlij Logo

en: Use Logged In User Details
pl_PL: Użyj Szczegółów Zalogowanych Użytkowników

en: Use WordPress name instead
pl_PL: Użyj nazwy z WordPressa.

en: Use our server to host your chat server.
pl_PL: Skorzystaj z naszego serwera w trakcie korzystania z czatu.

en: User Experience
pl_PL: Doświadczenie Użytkownika

en: User Experience Ratings
pl_PL: Ocena Doświadczenia Użytkownika

en: User chat welcome
pl_PL: Powitanie użytkownika czatu

en: User experience ratings (identify which agents produce the happiest customers)
pl_PL: Oceny użytkowników (uzyskaj informacje który agent jest najlepiej oceniany)

en: User has maximized the chat window
pl_PL: Użytkownik zmaksymalizował okno czatu

en: User has minimized the chat window
pl_PL: Użytkownik zminimalizował okno czatu

en: User has opened the chat window
pl_PL: Użytkownik otworzył okno czatu

en: User is browsing but doesn't want to chat
pl_PL: Użytkownik przegląda ale nie chce czatować

en: Username
pl_PL: Użytkownik

en: Users will have to enter their Name and Email Address when starting a chat
pl_PL: Użytkownicy będą musieli dodać ich Imię oraz adres E-mail kiedy używają czatu

en: Valid
pl_PL: Poprawny

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Value By Agent
pl_PL: Wartość wg. Agenta

en: Value By Date
pl_PL: Wartość wg. Daty

en: Value Per Conversion
pl_PL: Wartość na Konwersję

en: Verify
pl_PL: Zweryfikuj

en: Version 5.0.1
pl_PL: Wersja 5.0.1

en: Version 6
pl_PL: Wersja 6

en: Via WP Live Chat Support
pl_PL: Przez Wsparcie WP Live Czat

en: View Chat History
pl_PL: Pokaż Historię Czatu

en: View Quick Responses
pl_PL: Pokaż Szybkie Odpowiedzi

en: View comprehensive reports regarding your chat and agent activity.
pl_PL: Pokaż szczegółowy raport chatów i aktywności agentów.

en: Visit our troubleshooting section.
pl_PL: Odwiedź stronę z problemami.

en: Visitor
pl_PL: Użytkownicy

en: Visitors on site
pl_PL: Odwiedzający na stronie

en: Visitors online
pl_PL: Użytkownicy online

en: WP Live Chat History
pl_PL: Historia WP Live Czatu

en: WP Live Chat Missed Chats
pl_PL: Nieodebrane Czaty WP Live Czat

en: WP Live Chat Offline Messages
pl_PL: Wiadomości Offline WP Live Czat

en: WP Live Chat Support
pl_PL: Wsparcie WP Live Czat

en: WP Live Chat Support  has a diverse and wide range of features which may, from time to time, run into conflicts with the thousands of themes and other plugins on the market.
pl_PL: WP Live Chat Support ma szeroką paletę funkcji które mogą czasem wchodzić w konflikt z jednym z tysięcy szablonów i wtyczek na rynku.

en: WP Live Chat Support - Offline Message from
pl_PL: Wsparcie WP Live Czat - Wiadomość Offline od

en: WP Live Chat Support Feedback
pl_PL: Feedback Wsparcia WP Live Czat

en: WP Live Chat Support Pro <strong>requires WP Live Chat Support version 6+</strong> (basic version). Please <strong><a href="%1$s">update the plugin</a></strong> in order for the plugin to continue working correctly.
pl_PL: WP Live Chat Support Pro <strong>wymaga WP Live Chat Support wersji 6+</strong> (wersja podstawowa). Proszę <strong><a href="%1$s">zaktualizować wtyczkę</a></strong> w celu zapewnienia prawidłowego działania wtyczki.

en: WP Live Chat Support ROI Goals
pl_PL: WP Live Chat Support Zadania ROI

en: WP Live Chat Support Reporting
pl_PL: Raportowanie WP Live Chat Support

en: WP Live Chat Support Settings
pl_PL: Ustawienia Wsparcia WP Live Czat

en: WP Live Chat Support Triggers
pl_PL: Włączniki WP Live Chat Support

en: WP Live Chat Support is a product of
pl_PL: WP Live Chat Support to produkt

en: WP Live Chat Surveys with Nimble Squirrel
pl_PL: WP Live Chat Surveys z Nimble Squirrel

en: WPLC: Safe mode is enabled on this server. You may experience issues while using WP Live Chat Support as a result of this. Please contact your host to get safe mode disabled.
pl_PL: WPLC:Safe mode jest włączony na Twoim serwerze. Z tego powodu mozesz doświadczać problemów podczas używania Wsparcia WP Live Czat. Skontaktuj się prosze ze swoim hostem aby uruchomić safe mode.

en: WPLC: set_time_limit() is not enabled on this server. You may experience issues while using WP Live Chat Support as a result of this. Please get in contact your host to get this function enabled.
pl_PL: WPLC:set_time_limit()nie jest włączony na Twoim serwerze. Z tego powodu mozesz doświadczać problemów podczas używania Wsparcia WP Live Czat. Skontaktuj się prosze ze swoim hostem aby uruchomić tą funkcję.

en: We are currently offline. Please leave a message and we'll get back to you shortly.
pl_PL: Aktualnie jesteśmy offline. Proszę zostaw wiadomość i odezwiemy się do Ciebie wkrótce.

en: Welcome to
pl_PL: Witaj w

en: Welcome. How may I help you?
pl_PL: Witaj. Jak możemy Ci pomóc?

en: What are Quick Responses?
pl_PL: Co to są Szybkie Odpowiedzi?

en: What is this?
pl_PL: Co to jest?

en: What type of environment are you on?
pl_PL: Jakiego typu środowiska używasz?

en: Whois for
pl_PL: Whois dla

en: With the Pro add-on of WP Live Chat Support, you can
pl_PL: Z dodatkiem Pro Wsparcia WP live Czat, możesz

en: WordPress.org plugin repository
pl_PL: Magazyn pluginów Wordpress.org

en: Yes
pl_PL: Tak

en: You are currently accepting chats
pl_PL: Aktualnie akceptujemy czaty

en: You are currently using our <strong>cloud server</strong> to handle your chat requests and live chat sessions.<br /><br />To disable this, please deactivate the WP Live Chat Support - Cloud Server plugin.
pl_PL: Aktualnie używasz naszego <strong>Serwera w Chmurze</strong> do obsługiwania czatu.<br /><br />Żeby wyłączyć tą funkcję proszę deaktywować wtyczkę WP Live Chat Support - Cloud Server.

en: You are not a chat agent. Please make yourself a chat agent before trying to chat to visitors
pl_PL: Nie jesteś agentem czatu. Proszę mianuj się agentem czatu zanim spróbujesz czatować z odwiedzającymi

en: You are not accepting chats
pl_PL: Nie akceptujesz czatu

en: You are now accepting live chat requests on your site.
pl_PL: Akceptujesz teraz czat na swojej stronie.

en: You are using an outdated version of <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>.
pl_PL: Używasz nieaktualnej wersji <strong> Wsparcia WP Live Czat Pro</strong>.

en: You are using an outdated version of <strong>WP Live Chat Support Pro</strong>. Please
pl_PL: Używaj nieaktualnej wersji <strong> Wsparcia WP Live Czat Pro </strong>. Proszę

en: You are using an outdated version of WP Live Chat Support Basic. Please update your plugin to allow for animations to function
pl_PL: Używasz nieaktualnej wersji Wsparcia WP Live Czat. Prosze zaaktualizuj swój plugin aby pozwolić na działanie animacji

en: You can obtain a copy of your API key
pl_PL: Możesz uzyskać kopię klucza API

en: You can update your plugin <a href='./update-core.php'>here</a>, <a href='./plugins.php'>here</a> or <a href='https://wp-livechat.com/get-updated-version/' target='_BLANK'>here</a>.
pl_PL: Możesz zaktualizować wtyczkę <a href='./update-core.php'>tutaj</a>, <a href='./plugins.php'>tutaj</a> lub <a href='https://wp-livechat.com/get-updated-version/' target='_BLANK'>tutaj</a>.

en: You do not have access to this page as <strong>you are not a chat agent</strong>.
pl_PL: Nie masz uprawnień do oglądania tej strony ponieważ <strong>nie jesteś agentem</strong>.

en: You have an incoming chat.
pl_PL: Masz przychodzący czat.

en: You have not missed any chat requests.
pl_PL: Nie ominąłeś żadnych próśb czatu.

en: You have not received any offline messages.
pl_PL: Nie otrzymałem żadnych wiadomości offline.

en: You have set your status to offline. To view visitors and accept chats please set your status to online using the switch above.
pl_PL: Zmieniasz swój status jako offline. Aby zobaczyć użytkowników i akceptować czat proszę zmienić swój status na online używając opcji powyżej.

en: You may <a href='?page=wplivechat-menu-settings' target='_BLANK'>modify your chat box settings here.
pl_PL: Możesz zmodyfikować ustawienia okna czatu <a href='?page=wplivechat-menu-settings' target='_BLANK'>tutaj.

en: You must be a chat agent to answer chats
pl_PL: Musisz być agentem czatu aby na nie odpowiadać

en: You must be a chat agent to initiate chats
pl_PL: Musisz być agentem czatu aby inicjować czat

en: You will only be able to edit the strings shown in the chat window of the code now. <br/> This has been done to accommodate as many localization plugins as possible. <br/> For more information on how to change these strings, please consult the
pl_PL: Możesz tylko edytować wyrażenia z okna czata. <br/> To rozwiązanie zastosowano żeby dostosować jak najwięcej wtyczek do tłumaczenia. <br/> Aby uzyskać więcej informacji jak zmienić wyrażenia, proszę skorzystać z

en: You're live chat box on your website has been temporarily disabled until the Pro plugin has been updated. This is to ensure a smooth and hassle-free user experience for both yourself and your visitors.
pl_PL: Twoje okno live czatu na Twojej stronie zostało tymczasowo wyłączone dopóki plugin Pro nie zostanie zaaktualizowany. Wszystko to aby zapewnić płynność i bezproblematyczne działanie dla Ciebie oraz Twoich odwiedzających.

en: Your
pl_PL: Twoja

en: Your API Key is Invalid. You are not eligible for future updates. Please enter your API key <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">here</a>.
pl_PL: Twój klucz API jest nieprawidłowy. Nie masz uprawnień do przyszłych aktualizacji. Proszę wpisać swój klucz API <a href="admin.php?page=wplivechat-menu-api-keys-page">tutaj</a>.

en: Your Email
pl_PL: Twój E-mail

en: Your Name
pl_PL: Twoje Imię

en: Your Website
pl_PL: Twoja Strona

en: Your settings have been saved.
pl_PL: Twoje ustawienia zostały zapisane

en: Your user role does not allow you to make yourself a chat agent.
pl_PL: Twoja rola użytkownika nie pozwala Ci na mianowanie się agentem czatu.

en: accept and handle multiple chats.
pl_PL: akceptuj i zarządzaj wieloma czatami

en: active
pl_PL: aktywne

en: are only available in the WP Live Chat Support Chat Experience Ratings add-on
pl_PL: są tylko dostępne we wtyczce WP Live Chat Support Chat Experience Ratings

en: available in the
pl_PL: dostępne w

en: browsing
pl_PL: przeglądanie

en: close
pl_PL: zamknij

en: complete
pl_PL: zakończono

en: deleted
pl_PL: usunięte

en: documentation
pl_PL: dokumentacji

en: element with
pl_PL: element z

en: here
pl_PL: tutaj

en: initiate chats
pl_PL: rozpocznij czat

en: invalid
pl_PL: niepoprawny

en: microseconds
pl_PL: mikrosekundy

en: only
pl_PL: tylko

en: pending
pl_PL: w trakcie

en: requesting chat
pl_PL: prośba czatu

en: see who's online and initiate chats
pl_PL: zobaczyć kto jest online i kto inicjuje czaty

en: to ensure all functionality is in working order
pl_PL: aby być zapewnionym że wszystkie funkcjonalności pracują prawidłowo

en: to ensure everything is working correctly.
pl_PL: żeby upewnić się, że wszystko działa.

en: type here...
pl_PL: wpisz tutaj...

en: update to at least version
pl_PL: zaaktualizuj przynajmniej do wersji

en: user
pl_PL: użytkownik

en: valid
pl_PL: poprawny

en: with your online visitors with the click of a button.
pl_PL: z Twoimi odwiedzającymi online za kliknięciem przycisku.
